BTC SÖZLEŞMELERİ NASIL TİCARET YAPILIR

2020年3月07日09时24分

Huobi kaydı

BTC sözleşme ticareti nedir?
BTC sözleşme ticareti, BTC vadeli işlem ticareti, BTC borsası tarafından başlatılan bir BTC ticaret türevi ve ayrıca bir spot korunma aracı olarak anlaşılabilir! Kullanıcıların büyük çoğunluğu vadeli işlem sözleşmelerinin marj sistemini kullanıyor, büyük fonlardan yararlanmak için 10 kat, hatta 20 kat kaldıraç kullanıyor ve daha sonra düşük alım satım yapmak ve yüksek ticaret sözleşmeleri satmak için endeks dalgalanmalarını kullanıyor ve böylece birden çok kar elde ediyor. Sözleşme işlemlerinin ortaya çıkması, önceki Bitcoin tarihinin kısa olamamasına neden oldu ve Bitcoin türev pazarının gelişimi ve refahının başlangıcı açtı.
怎么购买比特币 H&V*S t4C M(e
怎么购买比特币c}+H[RC1^ o$K
BTC Sözleşme Değişimi Seçimi
Huobi sözleşme ticaret platformu, güvenli, güvenilir ve verimli dijital varlık türevi işlemler yaratmayı ve küresel yatırımcılara profesyonel Bitcoin dijital varlık türevleri ve finansal hizmetler sunmayı taahhüt eder.
Huobi Borsası'na kaydolun https://www.huobi.com

Qo|e`L*M!?0?H&|)A0
Huobi değişim BTC sözleşme işlem süreci:

#Uj[&yC(av8asw0
1. Huobi Exchange için kaydolun: Huobi Exchange'i cep telefonu numarası veya e-posta ile kaydedin;
2. satın btc: satın btc banka kartı, kredi kartı, vb.
3. Hesap transferi: Satın alınan BTC, kişisel hesaptaki "fiat para birimi hesabına" yatırılır ve "fiat para birimi hesabındaki" BTC, sözleşme işlemleri gerçekleştirilmeden önce "sözleşme hesabına" aktarılır.
4. Kısa ve uzun: Sözleşme hesabına aktarılan BTC kısa ve uzun işlemler yapabilir. Karar doğruysa, BTC iniş çıkışlarında para kazanabilirsiniz.

UHLM}"ig"hu0
BTC sözleşmesi alım satım riski ipuçları:
BTC sözleşmeleri marj yoluyla birden fazla kaldıraçlı işlem taşıdığından, yüksek riskler de getirir. Kenar boşluğu yetersizse, konum kapatılır.
Bu, dikkat edilmesi gereken bir yatırımdır.
怎么购买比特币c v[)ws1r"y{
怎么购买比特币6} ` [u#~m

Yukarıdaki bilgiler bu web sitesinin konumunu ve herhangi bir yatırım ipucunu temsil etmez.