Yeni Türk Lirası ile BTC nasıl alınır

2020年2月09日02时27分

Huobi kaydı

Yeni Türk Lirası ile BTC nasıl alınır? Fiat para biriminde BTC nasıl satın alınır? Bu makale size tanıtılacaktır.
İlk önce fiat para ticaretini destekleyen bir BTC değişimi seçin. Huobi Borsasını tercih ediyoruz.
Huobi Borsası'na kaydolun https://www.huobi.com
怎么购买比特币;s4|f-m s
怎么购买比特币(b8ej? h
Neden Huobi? İlk önce Huobi'nin tanıtımına bakın.
怎么购买比特币2w)j,RB3[P
Huobi Exchange Giriş: 2013 yılında kurulan Huobi.com, dünyanın en iyi güvenlik risk kontrol sistemine, küresel bir yerelleştirilmiş profesyonel operasyon ekibine ve yeniden şekillendirilmiş bir dijital varlık platformu hizmet sistemine sahiptir. Huobi şu anda dünyanın önde gelen dijital varlık ticaret platformudur. Merkezi Singapur'da kuruldu. Huobi Global, yüksek kaliteli dijital varlık yatırım fırsatları geliştirmeye ve 100'den fazla çift dijital varlık ürün ticareti ve yatırım hizmetleri sağlamaya kararlıdır. Dünya çapındaki kullanıcılara güvenli, profesyonel, dürüst ve kaliteli hizmet sunmayı taahhüt eder. Şu anda, Huobi Global Professional Station'ın iş kapsamı küresel dijital varlık yatırım kullanıcılarını kapsamaktadır. Singapur, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Güney Kore, Hong Kong ve diğer ülke ve bölgelerde bağımsız ticaret operasyonları veya operasyon merkezleri kurmuştur. Huobi Technology, Ağustos 2018'de Hong Kong'da listelenmiş bir şirket oldu.

Tc/K&o(WZ0
Herkesin seçmesinin üç nedeni bunlar. Listelenen şirketlerin uzun bir geçmişi, büyük boyutu, profesyonel güvenliği ve iyi bir servisi var.
怎么购买比特币hLgs ed L
Belki bazı insanlar aynı fikirde değildir, o zaman onların ihtiyaçlarına bağlıdır.
Bu nedenle, yeni gelenler için en önemli şey, fiat para birimi üzerinden BTC satın almak, yani fiat para birimi ticareti ve BTC'yi USD üzerinden satın almaktır.

| QE#G2lC0
Huobi şu satın alma yöntemlerini desteklemektedir: Kredi Kartı ile fiat para birimi işlemleri desteği.

!eQz eDyYHP8E"G0

J0~c+@PpA/{A0

O]rZQhxSO{0
Huobi, işlemleri daha kolay ve daha kolay hale getirmek için dünya gibi birçok ülke ve bölgede bağımsız işlem iş veya operasyon merkezleri kurdu.
Ana kayıt, sürece göre işletilebilen fiat para birimi işlemlerini seçmektir. Herhangi bir sorunuz varsa, iletişim kurmak ve çözmek için istediğiniz zaman müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz.
怎么购买比特币^7D[+MKn O4X\
怎么购买比特币Zd R g c
怎么购买比特币]|9Fd*JXm!_/Da]\

Yukarıdaki bilgiler bu web sitesinin konumunu ve herhangi bir yatırım ipucunu temsil etmez.