Yeni Türk Lirası'nda BTC nasıl alınır

2020年2月09日02时18分

Huobi kaydı

Yeni Türk Lirası BTC'yi nasıl satın alıyor? BTC'yi Yeni Türk Lirası olarak satın almak yasal mı?

&enL s:X pi#w,Y%D0
İlk adım bir BTC değişimi seçmek. Önerilen: Huobi BTC Borsası https://www.huobi.com

,O1Ap o6w3ps0
Birçok insan hala BTC'ye şüpheyle bakıyor, BTC'nin bir aldatmaca olduğunu düşünüyor, neden yasadışı? Bazı insanlar BTC'nin ne olduğunu bile bilmiyorlar, ancak BTC aracılığıyla para kazanmak istiyorlar. Peki, Bitcoin yeni bir sanal para birimi mi yoksa sadece dijital bir aldatmaca mı? BTC satın almak yasal mı?
怎么购买比特币7i$Vba!d.@,~H:m

g2u `P i@T7N\0

Py.A&m|-hR7Q0
1. Bitcoin hakkında iyimser olmayan bazı insanlar Bitcoin'in tamamen bir kabarcık olduğunu düşünüyor. Bu sanal şeylerin hiçbir pratik anlamı yoktur. Bitcoin hakkında iyimser olan diğerleri, Bitcoin ademi merkeziyetçiliğinin blok zincirle yakından ilişkili bir eğilim olduğuna inanıyor. Blockchain teknolojisi gelecekte çok sıcak bir teknolojidir. Blockchain'i geliştirmek için BTC'ye güvenmeliyiz.

m!?pR+Y|S#}&[j0
2. Uluslararası olarak tanınan Bitcoin belirli bir sanal metadır. Gerçekten para değil. Bitcoin ve diğer sanal para birimleri arasındaki en büyük fark, toplam sayısının çok sınırlı ve son derece az olmasıdır.

.q nz!tn o"iq*I0
3. Aynı zamanda bir sorun da vardır. Bitcoin sanal bir mal olduğundan, ülke sadece riskleri uyarabilir ve Bitcoin ticaretinin doğasını doğrudan tanımlayamaz. Dolayısıyla sıradan insanlar katılma özgürlüğüne sahiptir.

D-X!k(h6W:g9eF0
Peki BTC nasıl alınır? İlk adım bir BTC değişimi seçmek. Önerilen: Huobi BTC Borsası https://www.huobi.com
怎么购买比特币9o|M/k{1a*Jhyh
Neden Huobi Exchange'i seçmelisiniz?
Huobi Exchange Giriş: 2013 yılında kurulan Huobi.com, dünyanın en iyi güvenlik risk kontrol sistemine, küresel bir yerelleştirilmiş profesyonel operasyon ekibine ve yeniden şekillendirilmiş bir dijital varlık platformu hizmet sistemine sahiptir. Huobi şu anda dünyanın önde gelen dijital varlık ticaret platformudur. Merkezi Singapur'da kuruldu. Huobi Global, yüksek kaliteli dijital varlık yatırım fırsatları geliştirmeye ve 100'den fazla çift dijital varlık ürün ticareti ve yatırım hizmetleri sağlamaya kararlıdır. Dünya çapındaki kullanıcılara güvenli, profesyonel, dürüst ve kaliteli hizmet sunmayı taahhüt eder. Şu anda, Huobi Global Professional Station'ın iş kapsamı küresel dijital varlık yatırım kullanıcılarını kapsamaktadır. Singapur, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Güney Kore, Hong Kong ve diğer ülke ve bölgelerde bağımsız ticaret operasyonları veya operasyon merkezleri kurmuştur. Huobi Technology, Ağustos 2018'de Hong Kong'da listelenmiş bir şirket oldu.
怎么购买比特币#a {,s/_l O
怎么购买比特币%M L^}`4XZ ^9Y

] jc,u N{8r2tv0
Buna karşılık, Huobi Borsası güvenli, güvenilir ve kullanımı kolay dünyanın en iyi üç borsalarından biri olarak kabul edilmektedir.
怎么购买比特币!Z1]QL'u)U
怎么购买比特币D]zbC8f7@:q0Y

Z(q~7Jt0

Yukarıdaki bilgiler bu web sitesinin konumunu ve herhangi bir yatırım ipucunu temsil etmez.